2 componenten lakcoating

MaxxLube Nano lakcoating bestaat uit 2 componenten op basis van chemische Nanotechnologie. Door deze componenten krijgt men een uitstekend resultaat waardoor water en olieachtige vloeistoffen eenvoudig van de lak afparelen. Het hechten van vuil, vliegen, teer etc wordt sterk vermindert.

Door de behandeling met MaxxLube Nano 2 componenten lakcoating behoudt de lak zijn glans onder alle weersomstandigheden. De Nanocoating is goed bestand tegen zuren en alkalische stoffen. Het is bestand tegen water en oplosmiddelen. De lak is zeer eenvoudig te reinigen en blijft geruime tijd schoon. De tijd en de kracht die normaal nodig is om een auto te reinigen wordt tot het minimale terug gebracht. Het gebruik van reinigingsmiddelen is nagenoeg overbodig. Een vochtige doek is in veel gevallen voldoende.

Bron: Maxxlube

Deel dit artikel via:   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Plaats dit bericht op Twitter