Snelheidsrecord gebroken bij breedband via coaxkabel

UPC en Cisco Systems hebben in de Amsterdamse woonwijk IJburg een nieuw snelheidsrecord gevestigd met breedband via de coaxkabel. Het record is nu 120 megabit per seconde, maar snelheden tot 200 Mbps liggen binnen handbereik.

Dat is bijna tien keer zo snel als wat nu wordt aangeboden. Het snelheidsrecord van 120 Mbps werd gebroken tijdens de eerste Europese veldtest van EuroDocsis 3.0 en M-CMTS technologie. Volgens de twee bedrijven is dit nog maar het begin en kan breedbandinternet via kabelnetwerken nog veel sneller. Dat hebben zij aangekondigd tijdens de International Broadcasting Conference (IBC) in de Amsterdamse RAI.


Deel dit artikel via:   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Plaats dit bericht op Twitter