Voordeel met Proef Abonnement Twentsche Courant Tubantia

MIJN WERELD, MIJN KRANT, OOK OP ZONDAG! Lees 7 weken, 7 dagen per week De Twentsche Courant Tubantia voor slechts €19,95 Neem nu een proefabonnement op De Twentsche Courant Tubantia en blijf 7 dagen per week op de hoogte van al het nieuws uit binnen- en buitenland en natuurlijk uit uw eigen woonomgeving.

Elke maandag staan de prijswinnaars vermeld op de tctubantiaclubpagina. Ook krijgen de winnaars schriftelijk bericht. Deze geschenken en kortingen zijn bedoeld als een kennismakingsattentie. Via de tctubantiaclubpagina proberen wij onze lezers elke week voordeel te bieden door het met korting aanbieden van uitjes en activiteiten. Daarnaast nemen onze trouwe abonnees deel aan de wekelijkse verloting op de tctubantiaclubpagina. Hier hoeft u helemaal niets hoeft te doen. Alle abonnees doen automatisch mee en hoe langer u abonnee bent, hoe meer kans u maakt.

Wilt u liever een andere krant/dagblad? Ook dat kan, Kies hier uw krant/dagblad.

Bron: tubantia / testnet


Deel dit artikel via:   Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Plaats dit bericht op Twitter