Nu 50 euro cadeau bij een uitvaart verzekering

U wilt er vast nog niet aan denken, maar er komt een dag die uw laatste zal zijn. U gaat dood. Maar wie betaalt dan uw uitvaart?

Een substantieel deel van de Nederlanders is niet of onvoldoende verzekerd voor de uitvaartkosten, waardoor de nabestaanden dikwijls genoodzaakt zijn om in de buidel te tasten. Dit kan onwenselijk zijn.

Wilt u een sobere of een uitgebreide uitvaart? Wij helpen u graag bij het selecteren van een geschikte uitvaartverzekering. U kunt vaak al voor een laag maandbedrag uitstekend verzekerd zijn.

Vollebregt Verzekeringen is een landelijk opererende, betrouwbare tussenpersoon op het gebied van diverse financiële producten. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel. Wij geven u een helder advies en zorgen dat u uitstekend verzekerd bent tegen een lage premie.

Momenteel is er een speciale actie waarbij met € 50,- euro ontvangt bij een uitvaart verzekering.
(deze actie is helaas vroegtijdig beeindigd)

Hieronder enkele andere aanbieders van UitvaartVerzekeringen:

Bron: Vollebregt Verzekeringen / Testnet


Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Grubb Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Plaats dit bericht op Twitter